رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

آجرهای کبالت آبی سنگین بازیافت شده برای بتن های تزئینی

سنگ آهک کبالت آسیاب شده برای مواد بتنی تزئینی: رنگ بازیافت شده شیشه ای: آبی کبالت ابعاد: 0.3-0.8mm، 0.5-1.5mm، 0.8-1.5mm، 1-3mm، 3-6mm، 6-9mm.other size available به عنوان مورد نیاز شکل: بوی نامطبوع: هیچ مزیت: بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی

جزئیات محصول

سنگ آهک کبالت سنگ شکن بازیافت شده برای بتن های تزئینی

ماده: شیشه بازیافت شده

رنگ: آبی کبالت

اندازه: 0.3-0.8mm، 0.5-1.5mm، 0.8-1.5mm، 1-3mm، 3-6mm، 6-9mm.other اندازه در دسترس است به عنوان هر مورد

شکل: نامنظم

بخور: هیچی

مزیت: بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی

کاربرد: Terrazzo، طراحی کف.

گواهی: ISO 9001: 2008

شیشه کابالت آبی Terrazzo می تواند به چشم انداز های یکنواخت چشم انداز رنگارنگ تر. رنگ آبی کبالت مانند آسمان شب، بسیاری از مردم می توانند راحتی در آبی کبالت از آسمان شب است. به طور گسترده استفاده می شود از اندازه terrazzo شیشه 1-3 میلی متر است، 3-6 میلی متر، 6-9 میلی متر، شیشه ای از کابالت آبی ترازو می تواند آن را برای terrazzo، counter top، دکوراسیون دیوار استفاده کند. از آنجا که تمیز کردن آسان است، بنابراین کابالت شیشه ای Terrazzo نیز می تواند برای چشم انداز و آکواریوم استفاده کنید. و شما می توانید از وب سایت ما برای انتخاب سایر محصولات شیشه ای بازدید کنید.

سوالات متداول

1.Q: تفاوت بین شیشه "terrazzo" و "چشم انداز" چیست؟

A: اندازه شیشه چشمه و شیشه چشم انداز شیشه ای مشابه هستند، فقط در اندازه های مختلف. شیشه کوچکتر "terrazzo" نامیده می شود، به همین دلیل است که معمولا در طبقه های terrazzo، countertops terrazzo بتونی، کاشی های terrazzo و مانند آن استفاده می شود. شیشه بزرگتر "چشم انداز" به سادگی به این دلیل است که آن را به عنوان بیشتر به عنوان چشماندازی چشم انداز شیشه ای مالچ، به عنوان groundcover، به عنوان لهجه های آب و غیره استفاده می شود. شما می توانید از هر نوع کاربردی که مناسب به نظر می رسد استفاده کنید. کاربران گاوآهن اغلب از اندازه چشم انداز شیشه ای کوچک و متوسط استفاده می کنند. استفاده کنندگان آکواریوم از شیشه ترازو به عنوان یک جایگزین سنگ و سنگ های چشم انداز به عنوان لهجه ها استفاده می کنند. ترکیب و مطابقت.

2.Q: آیا می توانم برخی از نمونه ها را پیش از سفارش دریافت کنم؟

الف: کاملا با این حال، هزینه های نمونه را در صورت لزوم بپردازیم، اما در صورتی که سفارش خود را انجام دهید، هزینه نمونه را در کل مقدار سفارش کسر خواهیم کرد.

3.Q: شیشه را بسته بندی و حمل می کنید؟

A: ما اغلب در کیسه های 50 پوند بسته بندی می شود. در عوض، ما کیسه های 10 پوند و 25 پوند را بسته بندی می کنیم. قیمت گذاری بسته به بسته بندی متفاوت است. همچنین می تواند سفارشی شود.

4.Q: چه توصیه هایی برای شیشه استفاده می شود؟

A: طبقه های تراس، بتن های تزئینی، بتن های تزیینی، پانل های دیواری تراشیده، پانل های دیواری تزیینی، دیوارهای تزئینی بتونی، کاشی های تراسکو، بلبرینگ، کاشی، شن و ماسه، ماسه سیاهی، مالچ محوطه سازی، شیشه باغ، مسیرهای باغ، باغ های زین، علف های هرز، صفر زدن، سنگ های قدم زدن، باغ های راک، ویژگی های آب، چشمه ها، دکور آکواریوم، سنگ آکواریوم، لهجه های آکواریوم، گچ کاری استخر شنا، عرشه های غیر اسکی، شیشه های فلفل، ترتیبات گل، مرکز مراسم عروسی، مرکز میز قطعات، نمایش پنجره ها، کالا، نمایش ها، مکان های آتش نشانی، چاله های آتش نشانی، شیشه آتش، تزئینی شن، سقف باله، سقف سبز.

ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان شیشه ای Terrazzo Glass در چین هستیم. اگر شما علاقه مند به آجر کبالت آسیاب خرد شده بازیافت شیشه ای برای بتن تزئینی، خوش آمدید برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده در چین از کارخانه ما است. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.

Hot Tags: آجر کبالت خرد شده بازیافت شیشه ای برای بتن تزئینی، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط