تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

مزایای استفاده از دو جداره

- Sep 10, 2018 -

1. عایق صدا: دیوار شیشه ای دو پرده را کاهش می دهد اثر سر و صدا در فضای باز در داخل ساختمان به دلیل اثر محافظ پوست بیرونی بر سر و صدا. به ویژه مناسب برای ساختمان های با سر و صدای ترافیک قوی در منطقه مرکزی شهر است. در همان زمان, دیوار شیشه ای دو پرده هنوز تهویه طبیعی در محیط صدای قوی معرفی می تواند کاهش مصرف انرژی در ساختمان.

7fefc5e611214fd6a7dc1c30dc7a0cd9.jpg

2. عایق: در فصل زمستان، وجود پرده بیرونی دیوار تقویت عملکرد بخاری پاکت بیرونی. از دست دادن گرما در سطح ساختمان می تواند به طور موثر توسط هوا بین دیوارهای دو جداره حرارت دادن وسایل کاهش می یابد. علاوه بر این، به دلیل دمای نسبتاً بالا داخل دیوار پرده آن منجر به آسایش حرارتی داخل ساختمان است.


3. شب سرمایش تهویه: در تابستان گرم دمای داخلی ساختمان چتر ممکن است بیش از حد بالا. دیوار شیشه ای دو پرده با باز کردن مستقیم تهویه است، پس از آن تابع حفاظت ایمنی که باعث می شود ساختمان اداری هوای سرد در شب برای خنک کردن داخل خانه با تهویه طبیعی در شب تابستان کردن ساعت استفاده کنید.


4. طبیعی تهویه: یک مزیت بسیار مهم از دو جداره اجازه می دهد تهویه طبیعی. تهویه طبیعی می تواند نه تنها کاهش مصرف انرژی در تهویه مطبوع، اما همچنین کمک به بهبود آسایش در محیط زیست و افزایش سلامت انسان; دیوار شیشه ای دو پرده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان کانال پیشگیری آتش; صرفه جویی در انرژی: چون دیوار شیشه ای دو پرده بهبود ساختمان عملکرد عایق و چتر خورشید می توان تهویه طبیعی برای مدت زمان طولانی. بنابراین ساختمان می تواند صرفه جویی در انرژی و کاهش مصرف انرژی.


دو لایه شیشه ای دیوار پرده سایه پنجره نصب شده در داخل ساندویچ در مقایسه با حالت پنجره دیوار شیشه ای تک لایه پرده، این روش منجر به حفاظت تزئین، به ویژه برخی از توابع پیچیده، تزئین فلز گران است ، آفتاب و باران نه تنها کوتاه شدن عمر سرویس خواهد شد، اما همچنین اثر سایه و انعکاس آن را تحت تاثیر قرار. علاوه بر این، تزئین اغلب تولید سر و صدای محیط زیست. پارک فن آوری بالا در خارج از مونیخ، آلمان طراحی شده توسط معمار معروف ژاپنی Yomihiko، تزئین فلزی است که حلقه در نسیم در تمام طول روز را استفاده می کند. تزئین بین دیوار شیشه ای دو پرده این مشکل را دارند.

4e38d96f20b14615ab49b5143de880c4.jpg

طوری که گرما آزادانه در بخشی از ساختمان های بلند که می تواند تا حد زیادی کاهش مصرف انرژی در تهویه مکانیکی ساختمان، امکان به دلیل وجود دیوار بیرونی پرده فشار باد داخل ساختمان، کاهش می یابد در ساختمان های بلند. طوری که ساختمان نفوذپذیری بالا در طراحی معماری دیوار شیشه ای پرده به دلیل استفاده از مناطق بزرگ شیشه ای، دو.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • AS / NZS 2009: 2002 گردنبند شیشه ای میله های میکرو شیشه ای با کیفیت بالا حاصل از پردازش تخصصی شیشه ای انتخاب شده است.
  • سنگ های آهنی سنگ های آهکی سنگ آهک
  • مختلف اندازه طبیعی رنگ سنگ خرد
  • چین تامین کننده مقاومت بالا 3mm-19mm شیشه ای سخت
  • شیشه دو جداره شیشه ای
  • شومینه آبی کبالت 9-12 میلیمتر و Eco Glass Firepit