رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

شیشه سرامیکی تزئینی سرخ شده و شیشه چشم انداز بازیافت شده برای باغ

شیشه قرمز خانه تزئینی خرد شده و شیشه چشم انداز بازیافت برای باغ مواد: شیشه بازیافت شده رنگ: قرمز اندازه: 9-12mm، 12-20mm، 20-30mm، اندازه دیگر در دسترس است به عنوان مورد نیاز شکل: بی نظیر بوی: هیچ مزیت: بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی کاربرد: چشم انداز، طرح های منزل، راههای پیاده روی، و غیره ....

جزئیات محصول

شیشه سرامیکی و سرامیک شیشه ای برای بازیافت باغ قرمز

ماده: شیشه بازیافت شده

رنگ: قرمز

اندازه: 9-12mm، 12-20mm، 20-30mm، اندازه دیگر در دسترس است به عنوان مورد نیاز است

شکل: نامنظم

بخور: هیچی

مزیت: بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی

کاربرد: چشم انداز، طرح های خانه، پیاده روی و غیره.

گواهی: ISO 9001: 2008

شیشه چشم انداز قرمز می تواند به راحتی تمرکز خود را بر روی آن است. شیشه چشم انداز پر جنب و جوش و شاد است، می تواند خانه خود را به نور بیشتر. چشم انداز قرمز نه تنها یک برنامه برای دکوراسیون خانه. چشم انداز قرمز چشم انداز می تواند با ایستادن در دمای بالا، همچنین می تواند استفاده از گودال آتش، و تمیز کردن آن آسان است، هیچ ناخالصی و دوده نیز می توانید آن را در آکواریوم قرار دهید.

سوالات متداول

1.Q: تفاوت بین شیشه "terrazzo" و "چشم انداز" چیست؟

A: اندازه شیشه چشمه و شیشه چشم انداز شیشه ای مشابه هستند، فقط در اندازه های مختلف. شیشه کوچکتر "terrazzo" نامیده می شود، به همین دلیل است که معمولا در طبقه های terrazzo، countertops terrazzo بتونی، کاشی های terrazzo و مانند آن استفاده می شود. شیشه بزرگتر "چشم انداز" به سادگی به این دلیل است که آن را به عنوان بیشتر به عنوان چشماندازی چشم انداز شیشه ای مالچ، به عنوان groundcover، به عنوان لهجه های آب و غیره استفاده می شود. شما می توانید از هر نوع کاربردی که مناسب به نظر می رسد استفاده کنید. کاربران گاوآهن اغلب از اندازه چشم انداز شیشه ای کوچک و متوسط استفاده می کنند. استفاده کنندگان آکواریوم از شیشه ترازو به عنوان یک جایگزین سنگ و سنگ های چشم انداز به عنوان لهجه ها استفاده می کنند. ترکیب و مطابقت.

2.Q: آیا می توانم برخی از نمونه ها را پیش از سفارش دریافت کنم؟

الف: کاملا با این حال، هزینه های نمونه را در صورت لزوم بپردازیم، اما در صورتی که سفارش خود را انجام دهید، هزینه نمونه را در کل مقدار سفارش کسر خواهیم کرد.

3.Q: چه اندازه شیشه ای باید برای گودال آتش نشانی یا شومینه من استفاده کنم؟

الف: ما توصیه می کنیم اندازه منظره کوچک و متوسط.

4.Q: چقدر نیاز دارم؟

A: به طور کلی، شما نیاز به 7 پوند شیشه در هر فوت مربع برای یک عمق شیشه ای یک اینچ. به این معنی که اگر شما می خواهید یک منطقه 20 متر مربع با یک اینچ شیشه را پوشش دهید، به 140 پوند نیاز خواهید داشت. اگر می خواهید 20 فوت مربع با عمق دو اینچ را پوشش دهید، به 280 پوند نیاز خواهید داشت. عموما یک عمق یک اینچ برای زمینکور را با استفاده از اندازه "medium" توصیه می کنیم. برای شیشه بزرگ محوطه سازی بزرگ، شما نیاز به 10-14 پوند در هر فوت مربع با توجه به اینکه شیشه به اندازه 1 تا 2 اینچ (و عمق) است. برای fireglass، یک شومینه استاندارد تقریبا 2 فوت 2 فوت است که نیاز به 50 پوند شیشه دارد. برای آکواریوم، ما توصیه می کنیم 1.5 پوند در هر گالن. برای کاشت بشقاب های بتونی یا کارهای ساختمانی بتنی تزئینی، ما توصیه می کنیم 1.25 پوند در فوت مربع (در نتیجه پوشش 70-80٪).

5.Q: شیشه را بسته بندی و حمل می کنید؟

A: ما اغلب در کیسه های 50 پوند بسته بندی می شود. در عوض، ما کیسه های 10 پوند و 25 پوند را بسته بندی می کنیم. قیمت گذاری بسته به بسته بندی متفاوت است. همچنین می تواند سفارشی شود.

6.Q: استفاده از شیشه برای شیشه چیست؟

A: طبقه های تراس، بتن های تزئینی، بتن های تزیینی، پانل های دیواری تراشیده، پانل های دیواری تزیینی، دیوارهای تزئینی بتونی، کاشی های تراسکو، بلبرینگ، کاشی، شن و ماسه، ماسه سیاهی، مالچ محوطه سازی، شیشه باغ، مسیرهای باغ، باغ های زین، علف های هرز، صفر زدن، سنگ های قدم زدن، باغ های راک، ویژگی های آب، چشمه ها، دکور آکواریوم، سنگ آکواریوم، لهجه های آکواریوم، گچ کاری استخر شنا، عرشه های غیر اسکی، شیشه های فلفل، ترتیبات گل، مرکز مراسم عروسی، مرکز میز قطعات، نمایش پنجره ها، کالا، نمایش ها، مکان های آتش نشانی، چاله های آتش نشانی، شیشه آتش، تزئینی شن، سقف باله، سقف سبز.

ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان چشم انداز شیشه ای در چین است. اگر شما علاقه مند به شیشه های خرد شده تزئینی شیشه ای و شیشه های چشم انداز بازیافتی باغ خود هستید، به خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده از چین از کارخانه ما خوش آمدید. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.

Hot Tags: شیشه قرمز خانه تزئینی خرد شده و شیشه چشم انداز بازیافت برای باغ، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط