رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

سنگ های شیشه ای چشم انداز رنگی سیاه و سنگ های شیشه ای خرد شده

سنگ های شیشه ای چشم انداز رنگی سیاه و سنگ های شیشه ای خرد شده

شیشه سیاه چشم انداز یک رنگ زیبا است، همچنین یک رنگ مرموز است، بسیاری از مردم مانند سیاه و سفید، باید احساس رنگ سرد است، چشم انداز سیاه و سفید می تواند مردم را آرام و آرام احساس، اجازه دهید مردم آرام کردن. چشم انداز چشم سیاه نه تنها یک نرم افزار، شیشه چشم انداز سیاه و سفید می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، همچنین می تواند در گودال آتش استفاده می شود، تمیز کردن آسان نیز می تواند آن را در آکواریوم قرار داده است.

جزئیات محصول

سنگ های شیشه ای چشم انداز شیشه ای و سنگ های شیشه ای سنگی تزئینی سیاه و سفید

ماده : شیشه بازیافت شده

رنگ : سیاه

اندازه : 9-12mm، 12-20mm، 20-30mm، اندازه دیگر در دسترس است به عنوان مورد نیاز است

شکل : نامنظم

بخور : هیچی

مزیت : بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی

برنامه : چشم انداز، طرح های خانه، راههای پیاده روی و غیره

گواهی : ISO 9001: 2008

شیشه چشم انداز فیروزه ای رنگ شگفت انگیز می تواند مردم را راحت کند، آن را زیبا و به نظر می رسد رنگ آسمان. چشم انداز چشم انداز فیروزه نه تنها یک برنامه برای دکوراسیون منزل. چشم انداز شیشه ای آبی کبالت می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، همچنین می تواند در گودال آتش، تمیز کردن آن آسان نیز می تواند آن را در آکواریوم قرار دهید.

سوالات متداول

1.Q: تفاوت بین شیشه "terrazzo" و "چشم انداز" چیست؟

A: اندازه شیشه چشمی و شیشه چشم انداز شیشه ای مشابه هستند، فقط در اندازه های مختلف. شیشه های کوچکتر "terrazzo" نامیده می شود به سادگی به این دلیل است که معمولا در طبقه های terrazzo، countertops terrazzo بتونی، کاشی های terrazzo و مانند آن استفاده می شود. شیشه بزرگتر "چشم انداز" به سادگی به این دلیل است که آن را به عنوان بیشتر به عنوان چشماندازی چشم انداز شیشه ای مالچ، به عنوان groundcover، به عنوان لهجه های آب و غیره استفاده می شود. شما می توانید از هر نوع کاربردی که مناسب به نظر می رسد استفاده کنید. کاربران گاوآهن اغلب از اندازه چشم انداز شیشه ای کوچک و متوسط استفاده می کنند. استفاده کنندگان آکواریوم از شیشه ترازو به عنوان یک جایگزین سنگ و سنگ های چشم انداز به عنوان لهجه ها استفاده می کنند. ترکیب و مطابقت.

2.Q: آیا می توانم برخی از نمونه ها را پیش از سفارش دریافت کنم؟

الف: کاملا. با این حال، ما هزینه های نمونه را در صورت نیاز می پردازیم، اما در صورتی که سفارش خود را انجام دهید، هزینه نمونه را در کل مقدار سفارش کسر خواهیم کرد.

3.Q: چه اندازه شیشه ای باید برای گودال آتش و یا شومینه من استفاده کنم؟

الف: ما توصیه می کنیم اندازه منظره کوچک و متوسط.

4.Q: چقدر نیاز دارم؟

A: به طور کلی، شما نیاز به 7 پوند شیشه در هر فوت مربع برای یک عمق شیشه ای یک اینچ. به این معنی است که اگر شما می خواهید یک منطقه 20 متر مربع با یک اینچ شیشه را پوشش دهید، به 140 پوند نیاز خواهید داشت. اگر می خواهید 20 فوت مربع با عمق دو اینچ را پوشش دهید، به 280 پوند نیاز خواهید داشت. عموما یک عمق یک اینچ برای زمینکور را با استفاده از اندازه "medium" توصیه می کنیم. برای شیشه بزرگ محوطه سازی بزرگ، شما نیاز به 10-14 پوند در هر فوت مربع با توجه به این که شیشه به اندازه 1 تا 2 اینچ (و عمق) است. برای fireglass، یک شومینه استاندارد تقریبا 2 فوت 2 فوت است که نیاز به 50 پوند شیشه دارد. برای آکواریوم، ما توصیه می کنیم 1.5 پوند در هر گالن. برای کاشت بشقاب های بتونی یا کارهای ساختمانی بتنی تزئینی، ما توصیه می کنیم 1.25 پوند در فوت مربع (در نتیجه پوشش 70-80٪).

5.Q: شیشه را بسته بندی و حمل می کنید؟

A: ما اغلب در کیسه های 50 پوند بسته بندی می شود. در عوض، ما کیسه های 10 پوند و 25 پوند را بسته بندی می کنیم. قیمت گذاری بسته به بسته بندی متفاوت است. همچنین می تواند سفارشی شود.

6.Q: استفاده از شیشه برای شیشه چیست؟

الف: طبقه های تراس، بتنی تزئینی، ستون های بتونی، پانل های دیواری تارزان، پانل های دیواری تزیینی، دیوارهای تزئینی بتونی، کاشی های ترازو، آجر، کاشی، شن و ماسه، ماسه سیاهی، مالچ محوطه سازی، شیشه باغ، مسیرهای باغ، لهجه باغ باغ های زنجیره ای، xeriscaping، "zero scaping"، پله سنگ ها، باغ های سنگ، ویژگی های آب، چشمه ها، دکور آکواریوم، سنگ آکواریوم، لهجه های آکواریوم، گچ کاری استخر شنا، عرشه های غیر skid، شیشه گلدان، ترتیبات گل، مرکز مراسم عروسی، مرکز جدول قطعات، نمایش پنجره ها، کالا، نمایش ها، مکان های آتش نشانی، چاله های آتش نشانی، شیشه آتش، تزئینی شن، سقف بلستر، سقف سبز.

ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان چشم انداز شیشه ای در چین است. اگر شما علاقه مند به شیشه چشم انداز رنگی تزئینی فیروزه ای و سنگ های شیشه ای خرد شده برای باغ علاقه مند هستید، برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده از چین از کارخانه ما استقبال می کنیم. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.


ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان چشم انداز شیشه ای در چین است. اگر شما علاقه مند به شیشه سیاه چشم انداز رنگی و سنگ های شیشه ای خرد شده ما هستند، خوش آمدید برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده در چین از کارخانه ما است. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.
Hot Tags: سیاه و سفید شیشه ای چشم انداز رنگی و شیشه های سنگ خرد شده، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط