رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

اندازه های مختلف رنگ طبیعی ماسه سنگ

اندازه های مختلف رنگ طبیعی ماسه سنگ

چشم انداز باغ سنگ بزرگ اکثریت Cobbles & سنگ ریزه است. سنگ Cobbles & جمرات ساخته شده از گرانیت و سنگ مرمر و سنگ به عنوان مواد اولیه، و سپس در غلطک ماشین که تمام سنگریزه اندازه خاص و سطحی صاف را برآورده می. تنوع سنگ چشم انداز...

جزئیات محصول

   چشم انداز باغ سنگ بزرگ اکثریت Cobbles & سنگ ریزه است.

سنگ Cobbles & جمرات ساخته شده از گرانیت و سنگ مرمر و سنگ به عنوان مواد اولیه، و سپس در غلطک ماشین که تمام سنگریزه اندازه خاص و سطحی صاف را برآورده می. تنوع رنگ، سایه، رنگ و عمق رنگ آن است استاد دکوراسیون و دکوراسیون داخلی، نمایش و اندازه سنگ چشم انداز به طور گسترده ای استفاده می شود در باغ, جلوی خانه, دکوراسیون خانه, محوطه سازی, دکوراسیون یا مواد هموار.

سنگ ماسه رنگ:

سنگ رودخانه قرمز, زرد انقباض و تشنج, طلا, صورتی، خاکستری، سیاه و سفید، سفید، سیاه و سفید، فیروزه, طبیعی, رنگ طبیعی سنگ, سنگ مصنوعی رنگ.


سنگ سنگ ریزه اندازه: 4-6mm 5-8mm 6 و 9mm، 9 و 12 میلی متر

微信图片_20180607113947.jpg

微信图片_20180607113843.jpg

ما یکی از پیشرو ماسه سنگ تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین است. اگر شما علاقه مند در ما مختلف اندازه رنگ طبیعی سنگ سنگریزه به خرید محصولات شیشه با کیفیت ساخته شده در چین از کارخانه ما خوش آمدید. ارزان و کم قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.
Hot Tags: اندازه های مختلف رنگ طبیعی سنگ سنگ ریزه چین و کارخانه و تولید کنندگان و تامین کنندگان، ارزان، کم قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط