رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

ورودی جدید سنگ طبیعی کاج سنگ محوطه سازی گرانیت سنگی

ورودی جدید سنگ طبیعی کاج سنگ محوطه سازی گرانیت سنگی

تراشه های سنگ شکن ساخت و ساز جاده سبز و پل

جزئیات محصول

سنگ تازه سنگ طبیعی گرانیت طبیعی سنگ مصنوعی طبیعی سنگ ریزه گرانیت

نام محصول: سنگ تازه سنگ طبیعی گرانیت طبیعی سنگ مصنوعی طبیعی سنگ ریزه گرانیت استفاده: محوطه سازی
رنگ ها: سیاه / قرمز / سفید / زرد / مخلوط / سبز تحویل: 5 روز / ظرف
اندازه: 3-5mm، 4-6mm، 5-8mm، 6-9mm پایان: انتخاب شده، جلا
مواد: سنگ مرمر بسته بندی: کیسه های پی وی سی / Tonne کیسه / پالت
خروجی: 50000 تن در سال MOQ: 1 تن

1. مزایای استفاده از سنگ قابل نفوذ پذیری چسبنده کفپوش:


1) Natural Beauty - بافت و رنگ سنگ طبیعی طبیعی، تجمع و توزیع سازگار، و سطح مسطح و سه بعدی به چشم انداز زمین اثر بی نظیر طبیعی می دهد.


2) الگوی انعطاف پذیر - به طور سازگار با سنگ های رنگی با رنگ ها، بافت ها و اندازه های مختلف، و الگوی بر روی نقشه ها را به زمین کپی کنید.


3) Durable - مقاومت در برابر سایش ویژه رزین های پلیمری خاص و سنگ های طبیعی رنگ می تواند عمر مفید طولانی مدت را فراهم نماید.


4) نفوذ پذیری آب و حفاظت از محیط زیست - سنگ رنگ به طور طبیعی پس از پیوند، انباشته شده و منافذ به طور مساوی توزیع شده است. این نوع از نفوذپذیری آب در همه محصولات قابل نفوذ است.


5) آسان برای نگهداری - سطح غیر ساینده ای که با یک عامل حفاظت از سطح درمان می شود، کف سنگی نفوذپذیر را ایجاد می کند که فقط تمیز کردن یا شستشو گاه به گاه نیاز دارد.


6) به طور گسترده ای استفاده می شود - ضخامت 30 میلی متر می تواند برای جاده ها، جاده ها و سایر افراد معمولی و وسایل نقلیه مخلوط شده با ضخامت 20 میلی متر استفاده شود، پایه می تواند بتن، بتن پیش ساخته، آسفالت، سنگ آهک فشرده و غیره باشد.


2. ویژگی های نفوذ پذیر سنگ کف نفوذ پذیر کف کف:


سنگ چسب دارای ویژگی های مقاوم در برابر آب و هوا، مقاومت اسیدی و قلیایی، مقاومت در برابر فرسایش، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر ضربه است.


3. ویژگی های سنگ قابل نفوذ کف قابل نفوذ کف کف:


ویژگی های سنگ چسبنده آب 3-5mm، 4-6mm، 5-8mm، 6-9mm مشخصات معمول استفاده می شود.


4. جداسازی:


زرد، سفید، سیاه، قرمز، سبز، خاکستری و دیگر رنگ ها مصالح ساختمانی ایده آل هستند.


Terrazzo زمین و جلا داده می شود پس از جمع شده است با یک باند سیمان یا یک ماده اتصال دهنده اپوکسی برای تشکیل یک محصول انعقادی ترکیب شده است. سنگ تراشی ساخته شده از مواد پیوند سیمان همچنین سنگ سیمان یا سنگ معدن غیر آلی است. سنگ گرانیت ساخته شده از مواد پیوند اپوکسی نیز سنگ زنی اپوکسی یا سنگ آسیاب آلی است. Terrazzo به ترازو با توجه به روند ساخت و ساز تقسیم شده است. و پیش ساخته terrazzo.


چسب های سنگی نفوذپذیری سنگ مصنوعی مصالح ساختمانی مصالح ساختمانی، تیم ساخت و ساز، برای اطمینان از کیفیت خدمات با هزینه مربع، بیشتر مربع بیشتر قیمت ارزان تر است!


ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان سنگ های قیمتی در چین است. اگر شما علاقه مند به ورود جدید ما طبیعی سنگ فرش سنگ فرش محوطه سازی سنگ گرانیت، برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده در چین از کارخانه ما استقبال می کنیم. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.
Hot Tags: تازه وارد طبیعی سنگ فرش سنگ فرش محوطه سازی گرانیت سنگریزه، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط