رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

سنگ های سنگی سنگ سیاه و سفید

سنگ های سنگی سنگ سیاه و سفید

سنگ های سنگی سنگی رنگارنگ: انواع مختلفی از الگوها، رنگ های جدید. دارای ویژگی های غیر سمی، بی بو، رنگدانه و تغییر PH از آب است. انتخاب یک یا چند رنگ، آکواریوم یا آکواریوم ما را زیبا و کاربردی تزئین کنید. سنگ های تزئینی باعث می شود که آرایش گل شما زیبایی پیدا کند. سنگ های ماسه ای بسیار متنوع هستند اما مخصوصا در گیاهان و شمع ها استفاده می شود. همچنین سنگ های ماسه ای برای رویدادهای ویژه در نمایشگاه های گلدان مانند عروسی، نمایشگاه، دکور خانه، پروژه های صنایع دستی ، و غیره.

جزئیات محصول

سنگهای سنگی رنگی

سنگ های سنگی سنگی رنگارنگ : انواع مختلفی از الگوی، رنگ های جدید. دارای ویژگی های غیر سمی، بی بو، رنگی است و PH را از آب تغییر نمی دهد. یک یا چند رنگ را انتخاب کنید، آکواریوم یا آکواریوم ما را زیبا و کاربردی کنید این سنگ های تزئینی باعث می شود آرایش گل شما زیبا شود. این سنگ های تزئینی بسیار متنوع هستند ولی مخصوصا در گیاهان و شمع ها استفاده می شود. این سنگ های تزئینی نیز برای رویدادهای ویژه در نمایشگاه های گلدان مانند عروسی، نمایشگاه، دکور خانه ، پروژه های صنایع دستی و غیرهسنگ سنگ سنگ شکن رنگ:

قرمز، زرد، طلا، صورتی، خاکستری، سیاه و سفید، سفید، سیاه و سفید، فیروزه ای، سنگ طبیعی طبیعی، سنگ طبیعی طبیعی.


سنگ سنگ سنگ شکن اندازه: 4-6mm، 5-8mm، 6-9mm، 9-12mm


بسته بندی سنگ شکن سنگ شکن : قیمت بر اساس کیسه 25 کیلوگرم / PP است، اگر شما هر گونه الزامات در مورد بسته بندی، مانند پالت، کشیدن و بسته بندی و غیره. لطفا اطلاعات مورد نیاز خود را به ما بگویید، سپس ما می تواند یک قیمت دقیق برای شما محاسبه.

微 信 图片 _20180607113947.jpg


微 信 图片 _20180607113843.jpg

ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان سنگ های قیمتی در چین است. اگر شما علاقه مند به سنگ ریزه سنگ های سیاه و سفید ما هستند، خوش آمدید برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده در چین از کارخانه ما است. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.
Hot Tags: سنگ شکن سنگ خرد شده سیاه و سفید، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط