رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

شیشه مواد خام در تاریکی لومینسانس پبلی

شیشه مواد خام در تاریکی لومینسانس پبلی

درخشش در ترکیبات شیشه ای تاریک. استفاده از باغ یا پروژه صنایع دستی خود را. مناسب برای پر کردن یک بطری شیشه ای کوچک، مینی دیگ، و غیره قرار گرفتن در معرض نور تابش را فعال کنید. اثر براق بسته به منبع نور و زمان قرار گرفتن در معرض، متفاوت خواهد بود.

جزئیات محصول

درخشش در شیشه های خرد شده تیره یکی از مواد پایدار است، می توان آن را برای سینی های بتنی استفاده کرد و شیشه های بازیافتی را می توان در آنها یافت. آنها واقعا عالی عمل می کنند و برای ایجاد یک اثر خاص و کاهش انرژی نور نیز به کار می روند. من توصیه به استفاده از نور در شیشه های خرد شده تیره، به عنوان آن را به بهترین نوریت و در دسترس است در انواع رنگ و اندازه. درخشان در شیشه خرد شده تیره نگاه شگفت انگیز بود.

glowing bike path.jpg


مزایای تابش در چیپ های شیشه ای درخشان تاریکی

1. استفاده مجدد - درخشش در تراشه های شیشه ای تاریک بارها مکش نور درخشش نور، زندگی بیش از 15-20 سال است.

2.Efficient - درخشش در تراشه های شیشه ای تاریک با تنها 10 تا 20 دقیقه قرار گرفتن در معرض نور روز یا لامپ، انرژی را جذب و ذخیره می کند، می تواند پس از گذشت 10 تا 12 ساعت در تاریکی نگه داشته شود.

3.Waterproof -Glow در تراشه های شیشه ای تاریک، مقاومت بسیار خوبی در برابر آب در برابر رنگدانه های معمولی آلومینات لومینسنت و پس از لامپ ها ایجاد کرده است.

4.Eco-Friendly -Glow در تراشه های شیشه ای تاریک غیر رادیواکتیو، غیر سمی و سازگار با محیط زیست است.

5. صرفه جویی در انرژی انرژی خورشیدی - درخشش در تراشه های شیشه ای تاریک نیازی به برق ندارد و بنابراین هیچ سیم، بدون منبع تغذیه و بدون باتری. این موجب صرفه جویی در منابع طبیعی و مزایای سازگار با محیط زیست می شود.

انتخاب های 6.Colour - درخشش در تراشه های شیشه ای تاریک موجود در بسیاری از رنگ ها، اما رنگ های رایج ترین آبی و آبی سبز هستند.


ما یکی از پیشگامان درخشان در تولید کنندگان و تامین کنندگان شیشه تیره در چین است. اگر شما علاقه مند به مواد خام شیشه ای ما در تابستان لومنسنگ تاریک است، خوش آمدید برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده در چین از کارخانه ما. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.
Hot Tags: شیشه مواد خام در تابستان لومنسنگ تیره، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط