رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

دانه های تزئینی 2-4mm دریای آبی استخر نامنظم رنگین کمانی شیشه ای

دریا 2-4mm آبی استخر نامنظم رنگین کمانی دانه های شیشه ای ماده: بازیافت شیشه ای رنگ: دریا حجم آبی: 1-3mm، 2-4mm، 3-6mm، اندازه های دیگر در دسترس به عنوان در هر مورد نیاز شکل است: بو نامنظم: هیچ مزیت: خیلی خشک ، تمیز، بدون ناخالصی کاربرد: استخر، گواهی دکوراسیون دیوار: ISO ...

جزئیات محصول

دریا 2-4mm آبی استخر نامنظم رنگین کمانی دانه های شیشه ای

مواد: قابل بازیافت شیشه ای

رنگ: آبی دریا

حجم: 1-3mm، 2-4mm، 3-6mm، اندازه های دیگر در دسترس به عنوان در هر مورد نیاز است

شکل: نامنظم

بو: هیچ

مزیت: خیلی خشک، تمیز، بدون ناخالصی

کاربرد: استخر، دکوراسیون دیوار

گواهی نامه: ISO 9001: 2008

دریا رنگین کمانی دانه های شیشه ای آبی 2-4 میلی متر، همیشه برای استخر شنا استفاده می شود. این فضای داخلی استخر زیبا و با دوام ترین در بازار است. پس از اتمام استخر شیشه ای صاف و مجلل. 2-4 میلی متر دریا رنگین کمانی دانه های شیشه ای آبی یکی از مهمترین و رنگ در ایالات متحده است. مناسب برای مارک های مختلف در ایالات متحده است. به عنوان مثال، Pebbletec، Beadcrete، مرطوب لبه تکنولوژی، NPT، و غیره. از دیگر مزایای این دریا رنگین کمانی دانه های شیشه ای آبی 2-4 میلی متر که آنها نه محو خواهد شد، آسان برای تمیز کردن و بسیار مقرون به صرفه. در مقایسه با دریا دانه های شیشه ای آبی، رنگ رنگین کمانی درخشان تر است.

پرسش و پاسخ

1.How کند استخر بد از خود نقش ونگار ریگی دادن سنگ متفاوت است؟

نقش ونگار ریگی دادن سنگ تولید سنگ طبیعی پایان در حالی که نقش ونگار ریگی دادن مهره ترکیبی روشن "یکپارچهسازی با سیستمعامل انعکاسی، حوزه مهره، که شین طبیعی به آب استخر را

2.Do شما ارائه طیف وسیعی از رنگ های نقش ونگار ریگی دادن مهره؟

ترین استخر بریتانیا را به روز الماس 'که ایجاد یک رنگ آب آبی آسمان طبیعی استفاده کرده اند. رنگ جایگزین در دسترس برای تولید یک سایه عمیق تر از آبی یا رنگ آبی کم رنگ به سبز یا آبی آبنوس به آب استخر است. ما نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از رنگ های ویژه و - نمونه درخواست در دسترس هستند.

3.Please کالا نقش ونگار ریگی دادن مهره خود را توصیف می کنید؟

نقش ونگار ریگی دادن مهره از یک ترکیب حق بیمه در سیمان سفید، تابشی شن و ماسه کوارتز سفید، اکسیدها و رنگ غیر آلی، colourfast مجموع کوارتز و سیلیس حوزه، که ایجاد یک انکسار نور باور نکردنی در آب استخر ساخته شده است.

4.Is نقش ونگار ریگی دادن مهره colourfast؟

نقش ونگار ریگی دادن مهره کند پرکننده بر پایه کلسیم که می تواند از داخل استخر صافی و حذف و تعمیر و نگهداری مداوم نیاز استفاده کنید. مخلوط تراکم بالاتر نیز به طور چشمگیری کاهش می دهد تخلخل به مقاومت در برابر رشد جلبک ها، بهبود بهداشت و ارائه یک سطح با دوام سنگ جامد، است که آسان برای تمیز کردن.

5.How است نقش ونگار ریگی دادن مهره اعمال می شود؟

نقش ونگار ریگی دادن مهره خواهد شد بر روی دیوارها و کف، از جمله حق ادعای مالکیت در مورد زمینهای خالصه استخر (اگر چه این را می توان در سنگ گذاشته اگر ترجیح می دهید) ارائه شده است. این برنامه معمولا در عرض دو تا سه روز و به طور کامل ضد آب خواهد شد پوسته استخر به پایان رسید. ما توصیه می کنیم که ما در حال راه اندازی به تکمیل، waterplugging 'در اطراف اتصالات استخر و چراغ های زیر آب. استخر را می توان بلافاصله پر شده است.

6.How کند نقش ونگار ریگی دادن مهره در مقایسه با کاشی کاری استخر؟

اگر چه کاشی کاری به روش سنتی از استخر پایان برای سالهای بسیاری را در جهان بوده است، تزریق تمایل به تغییر رنگ و آغشته به خاک تبدیل شده است. نقش ونگار ریگی دادن مهره بدون استفاده از ملات و به همین ترتیب برای سالهای زیادی colourfast و جذاب باقی می ماند.

7.Is نقش ونگار ریگی دادن مهره مناسب برای نوسازی استخر؟

کاملا! بسیاری از استخرهای در انگلستان که در طول 1970s و 1980s با استفاده از Marblite و موزاییک های شیشه ای حق ادعای مالکیت در مورد زمینهای خالصه کاشی ساخته شد وجود دارد. Marblite اغلب می شود تغییر رنگ داده و رنگ آمیزی و حق ادعای مالکیت در مورد زمینهای خالصه موزاییک های شیشه ای می توانید نگاه به تاریخ، - اغلب با کاشی شل را به خوبی! موضوع به یک بستر امن، نقش ونگار ریگی دادن مهره تواند به طور مستقیم بر روی سطوح موجود استفاده و ظاهر استخر خواهد شد در روز تبدیل شده است.

8.Is نقش ونگار ریگی دادن مهره مناسب برای استخر سرپوشیده جدید من؟

نقش ونگار ریگی دادن مهره به ویژه برای استخر سرپوشیده مناسب است و اطمینان از یک نور، رنگ بازتابی از آب استخر است به دست آورد.

9.How هزینه می کند از نقش ونگار ریگی دادن مهره در مقایسه با کاشی کاری؟

نقش ونگار ریگی دادن مهره یک محصول برتر و از لحاظ فنی استثنایی، است که پس از سال ها تحقیقات و مطالعات به دست آمده است. آن را یافت می شود که هزینه های نقش ونگار ریگی دادن مهره است قابل مقایسه با هزینه از یک استخر در اواسط محدوده کاشی، اما اثر نقش ونگار ریگی دادن مهره پر شور خواهد بود.

ما یکی از تولید کنندگان پیشرو 2-4mm رنگین کمانی دانه های شیشه ای و تامین کننده در چین است. اگر شما علاقه مند در دریا 2-4mm استخر آبی نامنظم دانه های شیشه ای رنگین کمانی ما، خوش آمدید به خرید محصولات با کیفیت شیشه ای در چین از کارخانه ما ساخته شده است. قیمت ارزان و کم و خدمات عالی در دسترس هستند.

Hot Tags: دریا 2-4mm استخر آبی نامنظم دانه های شیشه ای رنگین کمانی، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کننده، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط