چین تامین کننده دانه های شیشه ای رنگی استخر شیشه ای

چین تامین کننده دانه های شیشه ای رنگی استخر شیشه ای

دانه های شیشه ای استخر شنا رنگارنگ چین مواد: شیشه بازیافت شده: آبی دریا، آبی کبالت، فیروزه ای، شاه بلوط، کهربا، قرمز، کریستال، سبز، بنفش، سیاه و سفید، سفید و غیره. اندازه: 1-3mm، 2-4mm، 3-6mm، اندازه دیگر در دسترس است به عنوان مورد نیاز شکل: بوی نامنظم بوی: هیچ مزیت: بسیار خشک، تمیز، بدون ...

جزئیات محصول

چین تامین کننده رنگارنگ استخر شنا شیشه ای مهره

ماده : شیشه بازیافت شده

رنگ : آبی دریا، آبی کبالت، فیروزه ای، شاه بلوط، کهربا، قرمز، کریستال، سبز، بنفش، سیاه و سفید، سفید و غیره.

اندازه : 1-3mm، 2-4mm، 3-6mm، اندازه های دیگر به عنوان مورد نیاز است

شکل : نامنظم

بخور : هیچی

مزیت : بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی

کاربرد : استخر شنا، دکوراسیون دیوار

گواهی : ISO 9001: 2008

مهره های شیشه ای آبی دریا 2-4 میلی متر همیشه برای استخر استفاده می شود. این زیبا ترین و با دوام استخر داخلی در بازار است. پوشش گیاهی صاف و لوکس است . مهره های شیشه ای آبی دریا 2-4 میلی متر یکی از رنگ های ترین رنگ در استرالیا است. این برای مارک های مختلف در استرالیا مناسب است. به عنوان مثال، Beadcrete، Jewels 4 Pools ، Pebble Technology، Edge Technologies، و غیره. دیگر مزایای دانه های 2-4 میلی متری شیشه ای آبی که آنها محو نخواهند شد، آسان برای تمیز کردن و بسیار مقرون به صرفه هستند. همچنین می تواند در برخی از دکوراسیون دیوار و دکوراسیون استفاده شود.

سوالات متداول

1. چگونه استخر Bead با سنگ صابون شما متفاوت است؟

پبلی سنگ یک سنگ طبیعی را تولید می کند در حالیکه Pebble Bead ترکیبی از کره های مهره ای بازتاب دهنده ی یکپارچه ی یکپارچه ای است که به صورت آبشاری طبیعی به آب استخر

2. آیا شما طیف رنگی از مهره های پبلی را ارائه می دهید؟

اکثر بنیاد های انگلیس تا به امروز از الماس استفاده کرده اند که رنگ آب آبی طبیعی طبیعی را ایجاد می کند. رنگ های جایگزین برای تولید یک سایه عمیق تر از آبی رنگ یا آبی رنگ زرد و یا آبنوس به آب استخر وجود دارد. ما همچنین طیف گسترده ای از رنگ های ویژه ارائه می دهیم - نمونه ها بر اساس درخواست در دسترس هستند.

3. لطفا محصول Bead Bead خود را توصیف کنید؟

مهر و موم پببل از یک مخلوط برتر از سیمان سفید، شن و ماسه سیاری کوارتز سفید، اکسید رنگی غیر ارگانیک، سنگ آهک کوارتز رنگی و کربن سیلیکا ساخته شده است که باعث انحطاط نور نور باورنکردنی در آب استخر می شود.

4.بچه رنگین کمان مهره دار

Pebble Bead از پرکننده های مبتنی بر کلسیم استفاده نمی کند که می تواند از داخل استخر نفوذ کند و نیازمند حذف و تعمیر و نگهداری مداوم است. مخلوط تراکم بالاتر، تخریب را به شدت کاهش می دهد تا مقاومت در برابر جلبک ها را افزایش دهد، بهداشت را بهبود بخشد و سطحی سنگین و جامد را فراهم کند که تمیز کردن آن آسان است.

5. چطور Pebble Bead اعمال می شود؟

مهره مهره ای بر روی دیوارها و کف ها، از جمله بیرونی بسکتبال (اگر چه ترجیح داده می شود در سنگ قرار داده شود)، بر روی آن قرار می گیرد. نرم افزار معمولا ظرف دو تا سه روز کامل می شود و به طور کامل ضد آب پوسته استخر است. توصیه می کنیم که ما سفارش داده ایم که آبپاش را در اطراف اتصالات استخر و چراغ زیر آب پر کنیم. استخر را می توان بلافاصله پر کرد.

6. چگونه جلبک خاردار با کاشی های استخر مقایسه می کند؟

گرچه کاشی کاری روش های سنتی برای پاکسازی استخر برای بسیاری از سال ها در جهان است، جوشکاری تمایل به تبخیر و تمیز شدن خاک دارد. مهره مهره ای از هیچ توده ای استفاده نمی کند و برای سال های متمادی رنگ آمیزی و جذاب باقی می ماند.

7.بچه مهره مناسب برای بازسازی استخر؟

کاملا! در انگلستان استخرهای زیادی وجود دارد که در طول دهه 1970 و 1980 ساخته شده با استفاده از Marblite و موزاییک کاشی Freeboard. مروارید اغلب رنگ آمیزی شده و رنگ آمیزی می شود و شیشه آزاد موزاییک شیشه ای می تواند به نظر برسد - اغلب با کاشی های شکننده! با توجه به سوبستر امن، Pebble Bead می تواند به طور مستقیم بر روی سطوح موجود اعمال شود و ظاهر استخر در روزها تغییر خواهد کرد.

8.Is Pebble Bead مناسب برای استخر جدید من است؟

مهره های پبلی به ویژه برای یک استخر سرپوشیده مناسب است و تضمین می کند که نور، رنگ منعطف آب استخر به دست می آید.

9. چطور هزینه پابلوها را با کاشی مقایسه کنید؟

Pebble Bead یک محصول فوق العاده و فنی استثنایی است که پس از سالها تحقیق دقیق به دست آمده است. پیدا خواهد شد که هزینه پابلو بامبو نسبت به هزینه استخر متوسط کاشی مقایسه می شود، اما اثر Pebble Bead حساس خواهد بود.


ما یکی از پیشروترین عناصر شیشه ای برای تولید کنندگان و تامین کنندگان استخر در چین است. اگر شما علاقه مند به تامین کننده چین ما رنگارنگ استخر شنا شیشه ای، خوش آمدید برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده در چین از کارخانه ما است. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.
Hot Tags: چین تامین کننده رنگارنگ استخر شنا شیشه ای، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط

پرس و جو