رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

شیشه ی شیشه ی Reflexive 1/4 اینچی با شیشه ی شومینه شیشه ای و شیشه ی آتش نشانی

1/4 اینچ Azuria شیشه ای Reflective شیشه ای با شومینه شیشه ای و کوره آتش مواد شیشه ای: Reflective Temper Glass رنگ: Azuria اندازه: 1/4 "شکل: بوی نامنظم بوی: هیچ مزیت: بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی کاربرد: گودال آتش، شومینه و کاسه آتش. گواهی: ISO 9001: 2008 1/4 Inch، Azuria ...

جزئیات محصول

شیشه ی شیشه ی Reflexive 1/4 اینچی با شیشه ی شومینه شیشه ای و شیشه ی آتش نشانی

مواد: Glass Temper Reflective

رنگ: Azuria

اندازه: 1/4 "

شکل: نامنظم

بخور: هیچی

مزیت: بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی

کاربرد: گودال آتش، شومینه و کاسه آتش.

گواهی: ISO 9001: 2008

1/4 اینچ، Azuria شیشه ای بازتابنده از شیشه ای با کیفیت بالا ساخته شده است، می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت بالا. در حال حاضر بسیاری از مردم استفاده از شیشه های معطر برای جایگزینی سنگ و چوب. 1/4 اینچ، Azuria شیشه ای بازتابنده به نظر می رسد مانند الماس، و آن را آسان تمیز می شود، می تواند آن را در شومینه های داخلی و یا در فضای باز استفاده می شود. اگر شما می خواهید آتش خود را و گودال های آتشین شگفت انگیز تر باید 1/4 اینچ، Azuria شیشه ای بازتابنده را انتخاب کنید. همچنین دارای 1/2 اینچ، Azuria شیشه ضد انعکاسی شما می توانید انتخاب کنید.

سوالات متداول

1.Fire شیشه ای در مقابل چوب گاز و سنگ گدازه

شیشه آتش معمولا حرارت بیشتری نسبت به سیاهچاله های گاز تولید می کند. دلیل آن این است که آتش شیشه گرم می شود و سپس حرارت را به اتاق بازتاب می دهد، به این ترتیب حرارت کلی را بهبود می بخشد. گرما از آتش و گرمای تسکین دهنده سنگ ها و یا سنگ های آتش شیشه ای می گیرد.

همان اصل برای گودال های آتش نشانی است. با تغییر دادن سنگ های گدازه ای قدیمی با Fire Glass، نه تنها گودال آتش نشانی کارآیی بیشتری می سوزد، بلکه باعث گرما بیشتر می شود.

2. چرا باید از Fire Glass استفاده کنم؟

شیشه آتش باید با یک گاز طبیعی یا بخاری پروپان سوزانده شود.

3. What's the Reflective Fire Glass؟

شیشه ی Reflective Fire شیشه ای یک طرفه دارد. رنگ آینه شیشه ای شیشه ای منعکس کننده نور است که باعث می شود آنها را درخشش و درخشش بیش از شیشه آتش استاندارد.

چه اندازه شیشه ای است؟

ما هر 1/4 "و 1/2" شیشه آتش در مجموعه ای از رنگ سهام. Firebeads و شیشه مایع تقریبا عرض نیکل است. Eco-Glass در مورد اندازه لوبیا ژله است و تقریبا به نظر می رسد مانند یک، اما آن را نمی خورد.

5. آیا کیفیت همه شیشه های آتش همان است؟

همانطور که با هر محصول، کیفیت هرگز یکسان نیست و "شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید." همانطور که دیوانه به نظر می رسد، همه شیشه های شکسته یکسان نیستند. امروزه شیشه ارزان تر است که ممكن است غیرممكن باشد كه ممكن است ذوب شود، از بین برود، از بین برود یا از شومینه خارج شود. این ممکن است دارای لبه های تیز باشد که سبب دست زدن به آن بسیار ناراحت کننده یا حتی خطرناک می شود.

ما بهترین مارک های آتش شیشه ای را ارائه می دهیم. شیشه ما برای گرمازدگی بسیار مقاوم است. شیشه های شكسته شده اند و برای برداشتن لبه های تیز آنها را تمیز می كنند و برای خنك كردن حرارت بسیار بالا از حرارت استفاده می كنند. شیشه ما تضمین شده است به محو شدن، ذوب، ترک، و یا پاپ.

6. آیا می توانم از شیشه آتش با پروپان استفاده کنم؟

شیشه آتش با پروپان سازگار است تا زمانی که شومینه یا گودال آتش شما درست باشد.

7. آیا شیشه آتش همیشه سوختن یا تغییر رنگ می دهد؟

شیشه آتش ما طراحی شده است برای مقاومت در برابر حرارت بالا قرار داده شده توسط یک گودال آتش نشانی و یا شومینه. شیشه آتش ما دود و یا دود مضر را ذوب نمی کند.

8. چگونه یک رنگ را انتخاب کنم و آیا شعله مطابق رنگ شیشه است؟

شعله همیشه یکسان است، تنها با شیشه آتش درخشان تکمیل می شود. انتخاب رنگ کاملا به مشتری است. ما دوست داریم کنتراست بین شیشه آتش و گودال آتش نشانی و یا شومینه آن را ببینیم. اگر گودال آتش شما از سنگ قهوه ای ساخته شده باشد، سعی کنید با رنگی که به جای مخلوط شدن در آن ایستاده است بیفتید. با ما تماس بگیرید در هر زمان اگر شما نیاز به تصمیم گیری دارید

9. آیا می توانم شیشه های آتش شیشه ای را مخلوط کنم؟

بله مشتریان ما خلاق هستند و ما در مورد آنها عاشق هستیم. شما می توانید به عنوان بسیاری از رنگ که شما می خواهید مخلوط کنید. اگر یک ایده برای رنگهایی دارید که می خواهید ترکیب کنید، با ما تماس بگیرید و ما یک عکس از مخلوط آتش سفارشی خود را به شما ارسال می کنیم. ما همچنین رنگ های ضد گلوله خود را پیش از مخلوط می فروشیم. بدون توجه به وضعیت، ما دارای شیشه ای مناسب برای شما هستیم!

10. آیا شیشه ای شدید است و مخاطب خطرناک است؟

ما ترجیح می دهیم که مشتریان ما شیشه آتش ما را دقت و ترجیحا با دستکش های حفاظتی اداره کنند. برخی از قطعات می توانند لبه های تیز تر از دیگران داشته باشند. اگر چه ما بهترین کار را برای از بین بردن قطعه های واضح تر می کنیم، ما نمی توانیم هر لبه تیز را بگیریم.

ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان شیشه های Reflective Fire Glass در چین هستیم. اگر شما علاقه مند به شیشه 1/4 اینچ شیشه ای انعکاسی آستوریوی با شیشه شومینه و شیشه بخار آتش است، می توانید برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده در چین از کارخانه ما، خریداری کنید. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.

Hot Tags: چشمه شیشه ای مقاوم در برابر شیشه ای 1/4 اینچ با شیشه شومینه و گلوله شیشه ای، چین، کارخانه، تولید کننده، تامین کننده، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط