رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

تراشه های شیشه ای پیستونی بازیافت شده با کربن آلی متوسط (12-20 میلیمتر)

ابعاد: 12-20 میلی متر، اندازه دیگر در دسترس است به عنوان مورد نیاز شکل: بوی نامنظم بوی: هیچ مزیت: بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی مواد: شیشه بازیافت شده شیشه ای رنگ: کبالت آبی اندازه: 12-20mm، کاربرد: گودال آتش، شومینه و کاسه آتش. گواهینامه ISO: ...

جزئیات محصول

تراشه های شیشه ای گلوله ای بازیافت شده متوسط (12-20 میلی متر) آبی کوبالت

ماده: شیشه بازیافت شده

رنگ: آبی کبالت

اندازه: 12-20mm، اندازه های دیگر به عنوان مورد نیاز در دسترس است

شکل: نامنظم

بخور: هیچی

مزیت: بسیار خشک، تمیز، بدون ناخالصی

کاربرد: گودال آتش، شومینه و کاسه آتش.

گواهی: ISO 9001: 2008

شیشه کابالت آبی بازیافت شده می تواند مناظر منحصر به فرد منظره را رنگارتر کند. رنگ آبی رنگ کبالت مانند آسمان شب، بسیاری از مردم می توانند راحتی در آبی کبالت آسمان شب داشته باشند. همه شیشه های ما می توانند با درجه حرارت بالا مقاومت کنند، می توانند از آن استفاده کنند گودال آتش. همچنین تمیز کردن آسان است، بنابراین کوره کربن آبی بازیافت می تواند آن را در چشم انداز و آکواریوم قرار داده است.

سوالات متداول

1.Fire شیشه ای در مقابل چوب گاز و سنگ گدازه

شیشه آتش معمولا حرارت بیشتری نسبت به سیاهچاله های گاز تولید می کند. دلیل آن این است که آتش شیشه گرم می شود و سپس حرارت را به اتاق بازتاب می دهد، به این ترتیب حرارت کلی را بهبود می بخشد. گرما از آتش و گرمای تسکین دهنده سنگ ها و یا سنگ های آتش شیشه ای می گیرد.

همان اصل برای گودال های آتش نشانی است. با تغییر دادن سنگ های گدازه ای قدیمی با Fire Glass، نه تنها گودال آتش نشانی کارآیی بیشتری می سوزد، بلکه باعث گرما بیشتر می شود.

2. چرا باید از Fire Glass استفاده کنم؟

شیشه آتش باید با یک گاز طبیعی یا بخاری پروپان سوزانده شود.

3. اندازه چه شیشه ای است؟

ما هر 1/4 "و 1/2" شیشه آتش در مجموعه ای از رنگ سهام. Firebeads و شیشه مایع تقریبا عرض نیکل است. Eco-Glass در مورد اندازه لوبیا ژله است و تقریبا به نظر می رسد مانند یک، اما آن را نمی خورد.

4. آیا کیفیت همه شیشه های آتش همان است؟

همانطور که با هر محصول، کیفیت هرگز یکسان نیست و "شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید." همانطور که دیوانه به نظر می رسد، همه شیشه های شکسته یکسان نیستند. امروزه شیشه ارزان تر است که ممكن است غیرممكن باشد كه ممكن است ذوب شود، از بین برود، از بین برود یا از شومینه خارج شود. این ممکن است دارای لبه های تیز باشد که سبب دست زدن به آن بسیار ناراحت کننده یا حتی خطرناک می شود.

ما بهترین مارک های آتش شیشه ای را ارائه می دهیم. شیشه ما برای گرمازدگی بسیار مقاوم است. شیشه های شكسته شده اند و برای برداشتن لبه های تیز آنها را تمیز می كنند و برای خنك كردن حرارت بسیار بالا از حرارت استفاده می كنند. شیشه ما تضمین شده است به محو شدن، ذوب، ترک، و یا پاپ.

5. آیا شیشه آتش همیشه سوزانده یا رنگ می کند؟

شیشه آتش ما طراحی شده است برای مقاومت در برابر حرارت بالا قرار داده شده توسط یک گودال آتش نشانی و یا شومینه. شیشه آتش ما دود و یا دود مضر را ذوب نمی کند.

6. چگونه رنگ من را انتخاب کنم و آیا شعله مطابق رنگ شیشه است؟

شعله همیشه یکسان است، تنها با شیشه آتش درخشان تکمیل می شود. انتخاب رنگ کاملا به مشتری است. ما دوست داریم کنتراست بین شیشه آتش و گودال آتش نشانی و یا شومینه آن را ببینیم. اگر گودال آتش شما از سنگ قهوه ای ساخته شده باشد، سعی کنید با رنگی که به جای مخلوط شدن در آن ایستاده است بیفتید. با ما تماس بگیرید در هر زمان اگر شما نیاز به تصمیم گیری دارید

7. آیا می توانم شیشه های آتش شیشه ای را مخلوط کنم؟

بله مشتریان ما خلاق هستند و ما در مورد آنها عاشق هستیم. شما می توانید به عنوان بسیاری از رنگ که شما می خواهید مخلوط کنید. اگر یک ایده برای رنگهایی دارید که می خواهید ترکیب کنید، با ما تماس بگیرید و ما یک عکس از مخلوط آتش سفارشی خود را به شما ارسال می کنیم. ما همچنین رنگ های ضد گلوله خود را پیش از مخلوط می فروشیم. بدون توجه به وضعیت، ما دارای شیشه ای مناسب برای شما هستیم!

ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در بازیافت پیست شیشه ای در چین است. اگر شما علاقه مند به تراشه های شیشه ای گلوله های بازیافتی آبی کبالت متوسط (12-20 میلی متر) هستید، می توانید برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده در چین از کارخانه ما استقبال کنید. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.

Hot Tags: متوسط (12-20 میلی متر) آبی کوبالت خرد شده تراشه های شیشه ای شیشه ای بازیافت، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط