رده محصول

تماس با ما

اژدها دکو شیشه ای شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 125 بدون liuquan جاده زیبو شهر شاندونگ چین

پست الکترونیکی:dragonglass@aliyun.com

1 اینچ کبالت آبی لوسر آتش شیشه ای آتش مکعب برای شومینه و آتش گودال

1 اینچ کبالت آبی لوسر آتش شیشه ای آتش مکعب برای شومینه و آتش گودال

ابعاد: 25 میلیمتر * 25 میلیمتر * 13 میلی متر شکل: صاف، یخ مکعبی مانند بوی: هیچ مزیت: بدون ناخالصی، بدون سیگار، بدون سیگار، بدون سیگار، ذوب نمی شود کاربرد: 1.Media برای شومینه، آتش گودال، کوزه آتش، و غیره ....

جزئیات محصول

1 اینچ آبی کبالت شیشه ای آتش شیشه ای برای شومینه و آتش گودال

ماده: شیشه بازیافت شده

رنگ: بلوز آبی رنگ کبالت

اندازه: 25mm * 25mm * 13mm

شکل: صاف، یخ مانند مکعب

بخور: هیچی

مزیت: بدون ناخالصی، بدون دود، ذوب نمی شود، نه کراک.

کاربرد:

1.Media برای شومینه، گودال آتش، کاسه آتش، و غیره.

2. دکوراسیون برای آکواریوم، مخزن ماهی، گل گل، و غیره.

گواهی: ISO 9001: 2008

کابالت آبی Luster Cubes آتش، رنگ بسیار روشن است، محبوب استفاده می شود برای شومینه در فضای باز و در فضای باز گودال، شکل صاف است و هیچ عارضه آسیب است، شما می توانید آن را برای گودال آتش، شومینه و کاسه آتش استفاده کنید. برای مدت زمان بسیار طولانی، گودال آتش خود را متفاوت از دیگران است. اگر شما می خواهید گودال آتش و یا شومینه زیبا تر، Amber Luster Zircon شیشه ای الماس شیشه ای بهترین انتخاب شما است.

سوالات متداول

1.Fire شیشه ای در مقابل چوب گاز و سنگ گدازه

شیشه آتش معمولا حرارت بیشتری نسبت به سیاهچاله های گاز تولید می کند. دلیل آن این است که آتش شیشه گرم می شود و سپس حرارت را به اتاق بازتاب می دهد، به این ترتیب حرارت کلی را بهبود می بخشد. گرما از آتش و گرمای تسکین دهنده سنگ ها و یا سنگ های آتش شیشه ای می گیرد.

همان اصل برای گودال های آتش نشانی است. با تغییر دادن سنگ های گدازه ای قدیمی با Fire Glass، نه تنها گودال آتش نشانی کارآیی بیشتری می سوزد، بلکه باعث گرما بیشتر می شود.

2. چرا باید از Fire Glass استفاده کنم؟

شیشه آتش باید با یک گاز طبیعی یا بخاری پروپان سوزانده شود.

3. اندازه چه شیشه ای است؟

ما هر 1/4 "و 1/2" شیشه آتش در مجموعه ای از رنگ سهام. Firebeads و شیشه مایع تقریبا عرض نیکل است. Eco-Glass در مورد اندازه لوبیا ژله است و تقریبا به نظر می رسد مانند یک، اما آن را نمی خورد.

4. آیا کیفیت همه شیشه های آتش همان است؟

همانطور که با هر محصول، کیفیت هرگز یکسان نیست و "شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید." همانطور که دیوانه به نظر می رسد، همه شیشه های شکسته یکسان نیستند. امروزه شیشه ارزان تر است که ممكن است غیرممكن باشد كه ممكن است ذوب شود، از بین برود، از بین برود یا از شومینه خارج شود. این ممکن است دارای لبه های تیز باشد که سبب دست زدن به آن بسیار ناراحت کننده یا حتی خطرناک می شود.

ما بهترین مارک های آتش شیشه ای را ارائه می دهیم. شیشه ما برای گرمازدگی بسیار مقاوم است. شیشه های شكسته شده اند و برای برداشتن لبه های تیز آنها را تمیز می كنند و برای خنك كردن حرارت بسیار بالا از حرارت استفاده می كنند. شیشه ما تضمین شده است به محو شدن، ذوب، ترک، و یا پاپ.

5. آیا شیشه آتش همیشه سوزانده یا رنگ می کند؟

شیشه آتش ما طراحی شده است برای مقاومت در برابر حرارت بالا قرار داده شده توسط یک گودال آتش نشانی و یا شومینه. شیشه آتش ما دود و یا دود مضر را ذوب نمی کند.

6. چگونه رنگ من را انتخاب کنم و آیا شعله مطابق رنگ شیشه است؟

شعله همیشه یکسان است، تنها با شیشه آتش درخشان تکمیل می شود. انتخاب رنگ کاملا به مشتری است. ما دوست داریم کنتراست بین شیشه آتش و گودال آتش نشانی و یا شومینه آن را ببینیم. اگر گودال آتش شما از سنگ قهوه ای ساخته شده باشد، سعی کنید با رنگی که به جای مخلوط شدن در آن ایستاده است بیفتید. با ما تماس بگیرید در هر زمان اگر شما نیاز به تصمیم گیری دارید

7. آیا می توانم شیشه های آتش شیشه ای را مخلوط کنم؟

بله مشتریان ما خلاق هستند و ما در مورد آنها عاشق هستیم. شما می توانید به عنوان بسیاری از رنگ که شما می خواهید مخلوط کنید. اگر یک ایده برای رنگهایی دارید که می خواهید ترکیب کنید، با ما تماس بگیرید و ما یک عکس از مخلوط آتش سفارشی خود را به شما ارسال می کنیم. ما همچنین رنگ های ضد گلوله خود را پیش از مخلوط می فروشیم. بدون توجه به وضعیت، ما دارای شیشه ای مناسب برای شما هستیم!

ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان کربن آتش شیشه ای در چین هستیم. اگر شما علاقه مند به کابال آبی کابالت آبی رنگ خود را برای شومینه آتش گودال آتش نشانی برای شومینه و گودال آتش، ما برای خرید محصولات با کیفیت شیشه ای ساخته شده در چین از کارخانه ما استقبال می شود. ارزان و ارزان قیمت و خدمات عالی در دسترس هستند.

Hot Tags: 1 اینچ آبی کبالت شیشه ای آتش شیشه ای برای شومینه و آتش گودال، چین، کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط